Brf Björkhagen | 769621-1353

Styrelsen

För kontakt med styrelsen ber vi dig att alltid primärt använda "Kontakta oss" - fliken snarare än att kontakta enskilda styrelsemedlemmar direkt. För information om hur du felanmäler, se "Felanmälan" i menyn.

http://www.brfbjorkhagen.com/sidor/kontakta-oss

 

- Felanmäl alltid via telefon till jouren vid brådskande fel, exempelvis läckande vatten.

Styrelsesammansättning

Styrelsens sammansättning är följande:

Befattning Namn E-post Ansvarsområde
Ordförande Agneta Johansson agneta@brfbjorkhagen.com Leverantörsavtal, Lägenhetsfrågor
Vice.ordf Mattias Engblom mattias@brfbjorkhagen.com Underhållsplan, Hemsida, Styrelsemail
Kassör Michael Ytterholm michael@brfbjorkhagen.com Ekonomiansvarig, Brandskyddsfrågor
Sekreterare Susanne Snare susanne@brfbjorkhagen.com Information till medlemmar, Dokumenthantering,
Ledamot Filip Håkansson filip@brfbjorkhagen.com Fastighetsfrågor, Drift
Ledamot Fredrik Andersson fredrik@brfbjorkhagen.com

Parkeringskö, Medlemsintroduktion (Lägenhetsfrågor)

Ledamot Niklas Lennerstad niklas@brfbjorkhagen.com